KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13746572
nr 1374 6572
Oidentifierad konstnär. Stadsmotiv, ej signerad. Olja på duk, 58x33 cm
Kondition: skadad duk
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 25 januari 2021
kl 19:46:35
100 kr
300 kr
400 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr